TP
R
TOPLAM
1    comTalks (http://www.comtalks.com) 15 10 1 15 0 12 0 5 1 59
2    Temel Aksoy (http://www.temelaksoy.com/) 9 15 1 12 0 12 0 5 2 56
3    Uğur Uğurcan (http://www.ugurugurcan.com) 13 12 1 8 1 13 0 7 1 56
4    Sina Afra (http://www.sinaafra.com/) 13 15 2 12 0 7 0 5 1 55
5    Uğur Özmen (http://ugurozmen.com/) 7 15 1 9 0 10 0 5 5 52
6    bigumigu (http://bigumigu.com/) 11 3 0 1 0 18 0 7 10 50
7    E-ticaret Mag (http://eticaretmag.com/) 1 9 1 1 0 18 0 7 9 46
8    Pazarlamasyon (www.pazarlamasyon.com) 5 6 1 4 0 16 0 5 9 46
9    Damla KARAMAN (http://www.damlakaraman.com.tr/) 5 8 2 2 5 15 0 5 1 43
10    Fikirçok.net (http://fikircok.net/) 14 15 0 2 0 6 0 3 1 41
11    Hasan Yaşar (http://www.hasanyasar.com) 12 15 1 3 0 6 0 3 1 41
12    Alphan Manas (http://www.alphanmanas.com/) 10 15 1 1 0 7 0 5 1 40
13    Teakolik (http://www.teakolik.com) 5 4 1 2 1 15 0 7 5 40
14    Dünya Halleri (https://www.dunyahalleri.com/) 7 0 0 0 0 18 0 3 10 38
15    Salim Kadıbeşegil (http://www.salimkadibesegil.com/tr/) 11 13 1 5 0 1 0 3 3 37
16    Netvent - Inbound Pazarlama (http://netvent.com/blog) 4 10 1 4 1 14 0 2 1 37
17    Dijital Ajanslar (http://www.dijitalajanslar.com) 1 1 1 1 0 17 0 6 9 36
18    VUUB (http://www.vuub.net/) 14 4 1 0 1 9 0 6 1 36
19    Ayhan KARAMAN (http://www.ayhankaraman.com) 2 9 2 2 1 14 0 5 1 36
20    Brand talks (http://brandtalks.org/) 10 12 1 2 0 5 0 4 1 35
21    Yiğit Kalafatoğlu (http://www.yicit.com) 11 12 1 7 0 1 0 2 1 35
22    World of Direct Selling (http://www.worldofdirectselling.com/) 6 10 1 7 1 3 0 5 2 35
23    WebMasto (http://www.webmasto.com) 1 1 1 0 1 15 0 6 9 34
24    Ümit Büyükyıldırım (http://www.umityildirim.com) 9 5 1 6 1 8 0 1 3 34
25    Adamlar yapıyor (http://www.adamlaryapiyor.com/) 3 9 1 2 1 7 0 5 5 33
26    Hasan Yalçın (http://www.hasanyalcin.com/) 4 8 1 1 0 14 0 4 1 33
27    TechnoLogic (http://www.technologic.com.tr) 1 1 1 1 1 13 0 5 10 33
28    Fundalina (http://www.fundalina.com) 4 4 1 0 0 15 0 1 7 32
29    AOrhan Blog (http://www.aorhan.com) 0 2 1 0 1 15 0 6 7 32
30    Usluer (http://www.usluer.net) 2 7 1 0 0 15 0 6 1 32
31    Elma+Alt+Shift (http://elmaaltshift.com/) 2 2 0 0 0 13 0 5 9 31
32    Simto Alev (http://www.simtoalev.com/) 8 12 1 2 0 5 0 2 1 31
33    Dijital Pazarlama ve İnfografik (sibelhos.com) 7 7 1 2 0 9 0 1 4 31
34    TKNLJ (http://www.tknlj.com/) 1 2 1 1 0 11 0 4 10 30
35    Hakan Çamoğlu (http://www.camoglu.net) 7 6 1 4 0 9 0 2 1 30
36    Sosyal Sosyal (http://sosyalsosyal.com) 2 5 1 0 0 14 0 6 2 30
37    Melih Bayram Dede (http://www.melihbayramdede.com/) 2 12 1 1 1 9 0 2 1 29
38    İsmail Hakkı Polat (http://ismailhpolat.com/) 8 12 1 2 0 3 0 2 1 29
39    Egonomik (http://www.egonomik.com) 0 0 0 0 0 16 0 6 7 29
40    dijital karalama defteri (http://www.mridvano.com/) 6 7 1 0 1 10 0 1 3 29
41    Dijital Çağın Tuş Beyinlisi (http://www.tusbeyinli.com) 1 8 1 4 1 10 0 3 1 29
42    Güneşin Tam İçinde (http://www.gunesintamicinde.com) 4 7 1 1 0 9 0 3 3 28
43    Fozdemir Blog (http://www.fozdemir.com) 3 5 1 0 0 10 0 6 3 28
44    Mümin Erakbaş (http://blog.erakbas.com/) 3 15 1 2 1 2 0 2 1 27
45    İlkay İlknur (http://www.ilkayilknur.com/) 1 6 0 10 0 7 0 2 1 27
46    Teknolog.com (http://www.teknolog.com/) 1 2 0 0 0 11 0 3 10 27
47    Hasan Başusta (http://www.hasanbasusta.com/) 3 13 0 1 0 5 0 2 2 26
48    OnlinePazarlama.Co (http://www.onlinepazarlama.co) 2 4 1 2 0 12 0 3 2 26
49    Sosyal Medya Haber (http://www.sosyalmedyahaber.com/) 0 7 0 0 0 9 0 7 3 26
50    Oğuz Veli Yavaş (http://oguzveliyavas.com/) 0 0 0 0 0 14 0 6 6 26
51    Dijital Pano (http://dijitalpano.wordpress.com/) 4 10 1 3 1 4 0 1 1 25
52    Işıl Yılmaz Sümer (http://isilyilmaz.com) 1 9 0 10 0 1 0 3 1 25
53    Burak İşci (http://burakisci.com) 0 0 0 0 0 14 0 2 9 25
54    iPhoneHaber (http://www.iphonehaber.net) 0 3 1 1 0 11 0 2 7 25
55    Hızlı Adam (http://www.hizliadam.com) 1 3 1 1 0 15 0 3 1 25
56    Deli penguen (http://www.delipenguen.com/) 2 3 1 0 0 8 0 5 5 24
57    Erol Dizdar (http://www.eroldizdar.com/) 1 1 1 0 1 6 0 7 7 24
58    Burak Avcıoğlu (http://www.burakavci.com.tr) 3 2 1 0 0 13 0 1 4 24
59    Okan Yüksel Blog (http://www.okanyuksel.com) 1 7 1 1 1 8 0 4 1 24
60    Teknolojio (http://teknolojio.com) 0 0 0 0 0 10 0 6 7 23
61    İlker Çay (http://www.ilkercay.com) 0 1 2 0 0 12 0 1 7 23
62    İnsan Kaynakları Bilimi (https://emreinanckarakas.wordpress.com/) 3 10 1 6 0 1 0 1 1 23
63    Pazarlama İletişimi (http://www.pazarlamailetisimi.com) 1 3 1 1 0 8 0 1 8 23
64    The Chronicle\'s of Emre GULDAS (http://www.emreguldas.com/) 1 14 1 2 0 1 0 2 1 22
65    Pazarlama Sever Sosyal Medyacı (http://beratbalki.com) 1 7 1 1 0 7 0 2 3 22
66    FlatART Blog (http://blog.theflatart.com) 12 2 0 2 0 4 0 1 1 22
67    Sosyal Medya Port (http://www.sosyalmedyaport.com) 1 4 0 0 0 1 0 5 10 21
68    İnfopik (http://www.infopik.com) 1 8 1 1 1 3 0 3 3 21
69    Kelimeler Benim (http://www.kelimelerbenim.com) 0 0 0 0 0 15 0 5 1 21
70    TeknoKenar (http://www.teknokenar.com) 1 0 0 0 0 11 0 1 8 21
71    Yerli Yapım (www.yerliyapim.com) 0 9 1 2 1 4 0 3 1 21
72    Alem-i Cihan (http://www.alemicihan.com) 0 0 0 0 0 6 0 6 9 21
73    E-Ticaret Günlüğü (www.eticaretgunlugu.com) 0 0 0 0 0 9 0 4 8 21
74    SEDA GENÇ (http://www.sedagenc.com) 2 12 0 4 0 1 0 1 1 21
75    Connected VivaKi (http://www.connectedvivaki.com/) 0 0 0 0 0 11 0 2 7 20
76    Kahraman Uğurlu (http://www.kahramanugurlu.com) 2 15 0 0 0 1 0 1 1 20
77    Fikrimesai (http://www.fikrimesai.com) 2 9 0 0 0 5 0 3 1 20
78    Ayhan KORKMAZ (http://ayhankorkmaz.net/) 0 3 0 0 0 13 0 1 3 20
79    Yenizengin.com - Hakan Akben (http://www.yenizengin.com) 1 11 1 2 0 3 0 1 1 20
80    SHERPA Blog (http://blog.designedbysherpa.com/) 3 3 1 6 0 0 0 1 6 20
81    Spaksu Blog (http://www.spaksu.com) 1 2 0 0 0 10 0 5 1 19
82    evenmag (http://www.evenmag.com) 3 1 0 0 0 9 0 5 1 19
83    Timur Demir (http://www.timurdemir.com.tr) 0 0 0 0 0 15 0 1 3 19
84    Ali Yıldırım (http://www.alyldrm.com) 1 5 1 1 1 5 0 3 1 18
85    Keşfet! (http://www.buyukgokcesu.com/) 9 1 1 0 0 1 0 5 1 18
86    Serhan Yıldız (http://www.serhanyildiz.net.tr) 4 3 1 3 0 5 0 1 1 18
87    Hüseyin Sayın (http://www.huseyinsayin.com) 3 3 1 4 0 5 0 1 1 18
88    Girişimci Fikirler (http://www.girisimcifikirler.com) 1 6 1 0 0 5 0 4 1 18
89    Yüce Zerey (http://www.yucezerey.com/) 1 10 1 1 0 1 0 2 1 17
90    Reklam Alemi (http://reklamalemi.tumblr.com/) 0 1 0 0 0 1 0 5 10 17
91    Engagement: İK ve Sosyal Medya için (Www.cigdemozdemirevren.net) 1 7 0 4 0 1 0 3 1 17
92    Sosyal Medyal (http://www.sosyalmedyal.com) 0 1 1 0 1 10 0 3 1 17
93    Burak Özkırdeniz (http://www.ozkirdeniz.com) 4 4 0 0 0 7 0 1 1 17
94    Cin Fikir (http://www.cinfikir.li) 1 5 0 0 0 5 0 3 3 17
95    Erdem Cırık (http://www.erdemcirik.org/) 0 2 1 0 0 10 0 3 1 17
96    Aristolog (http://www.aristolog.com) 1 0 0 0 0 8 0 6 1 16
97    Kreatif Direktör (http://www.kreatifdirektor.com) 1 0 0 0 0 1 0 5 9 16
98    Webeyn (http://www.webeyn.com) 0 0 0 0 0 10 0 5 1 16
99    Dijital Pazarlama Danışmanı (http://www.yasinkaplan.com.tr) 2 2 0 1 0 9 0 1 1 16
100    Medya Akademi (http://www.medyaakademi.org) 1 4 0 0 0 9 0 1 1 16