Ali Musa Paça’nın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

05.06.2017 - 16:40 | Arzu Nilay Kocasu

Ali Musa Paça

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Manajans/JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Puck Global Kreatif Direktörü Haluk Erkmen ve Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram‘ın ardından Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça ile devam ediyoruz.

Musa Paça’da güzel anılar bırakan, tecrübeli reklamcının “Bunların Cannes’da kesin Altın’ı şusu busu var mı bilemem ama bende güzel anıları var” sözleriyle paylaştığı kampanyalar karşınızda…

Evan – Sandy Hook Promise

Ajans: BBDO New York

İlk 1.5 dakikası çok güzel film, sonrası bambaşka bir şey. Dahasını söylersem olmayacak, susuyorum.


Vazgeçtim susmuyorum, onun yerine filmin altına devam ediyorum. Nasıl vurdu ama di mi? Amerika’da yaşasan kızının oğlunun okuluna koşar, gördüğün her ergene sarılırsın. Çok önemli bir konuda davranış değiştireceği için sosyal sorumluluk olarak da bakamıyorum, aslan gibi işini yapan reklam bu bence.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4