Pemra Ataç Açıktan’a göre 2014’ün en iyileri

Rabarba Başkan Yardımcısı ve Kreatif Grup Başkanı Pemra Ataç Açıktan, yılın en iyilerini seçti.

12.12.2014 - 08:58 | MediaCat

Pemra Ataç Açıktan'a göre 2015'in en iyileri
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Geçtiğimiz yıl başlattığımız seriyi bu sene de devam ettiriyor ve mecra gözetmeksizin, 2014′ün en yaratıcı reklam kampanyalarını sektörün önde gelen isimlerine soruyoruz.

Görüşleri elimize ulaşma sırasına göre yayınladığımız seride bugüne kadar Vietnam Kurucu Ortağı Gürkan Günaydın, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, McCann İstanbul Kreatif Direktörü Taygun Dömbekçioğlu, Leo Burnett İstanbul Kreatif Direktörü Emrah Akay, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, TBWA\ISTANBUL Kreatif Direktörü Zeynep Karakaşoğlu, Ajans Başkanı, Y&R Istanbul Kreatif Direktörü Can Pehlivanlı, Team Red Kreatif Direktörü Ayşe Aydın, Creasoup Kreatif Direktörü Ozan Çağlargil, Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut, Havas Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Ergin Binyıldız, Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik, Lokal İstanbul Kreatif Direktörü Ozan Varışlı, Happy People Project Kurucu Ortağı ve Başkanı Yaşar Akbaş ve 41? 29! Kreatif Direktörü Seren Köroğlu yer aldı.

Şimdi ise sıra Rabarba Başkan Yardımcısı ve Kreatif Grup Başkanı, Daniska Kurucu Başkanı Pemra Ataç Açıktan‘da…

İşte Açıktan’a göre 2014’ün en iyi kampanyaları:

Cumhuriyet: Miwitter

“Twitter’a yasak varsa buyrun Miwitter’a dediler. Kutuplaşmanın, gerginliklerin her gecen gün arttığı dönemde, yasakla onu tiye alarak savaşma metodunu çok beğendim. Üstelik birbiriyle yarışan internet medyası ve basılı medya bu sefer hayırlı bir iş için birlik oldular. Cumhuriyet’e ve reklamcı arkadaşlarıma tebrik.”

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Emrah Akay'a göre 2014'ün en iyileri: Twitter Mwitter - Cumhuriyet

1 2 3 4 5