Zaman’a yeni reklam grup başkanı

Zaman gazetesinin reklam grup başkanlığına yeni bir isim getirildi...

06.08.2007 - 10:41 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

1 Ocak 2007 tarihinden beri Zaman Gazetesi Reklam Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Hakan Dikmen, Reklam Grup Başkanlığına getirildi. Daha önce bu görevde bulunan Zaman gazetesi reklam grup başkanı Yakup Şimşek, bu tarihten itibaren Today’s Zaman’ın gazete satış, dağıtım ve reklam genel müdürü pozisyonuna getirildi.

2007 Ocak ayından itibaren Zaman Gazetesinin Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüten Dikmen, Grup Başkanı olarak Satış ve Pazarlamadan sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Hakan Dikmen, iş hayatına medyada başladı ve çeşitli gazete, dergi ve televizyonlarda çalıştı. Çalışma hayatının bir bölümünde reklam veren tarafında da yer alan Dikmen, son olarak Halkbank-Pamukbank birleşmesinden sonra Halk Bankasının Reklam ve Halkla İlişkilerden sorumlu Müdürü oldu.

Zaman Medya Grubundaki diğer değişiklikler şöyle:

Today’s Zaman Reklam Satış Direktörü görevinde bulunan Bülent Keleş, Reklam Grup Başkan Yardımcısı olarak atandı. Bülent Keleş Zaman Medya Grubu Pazarlama ve Kurumsal İletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

2001 yılından beri Zaman Medya Grubu Reklam Satış Koordinatörü görevinde bulunan Yalçın Çınar Reklam Grup Başkan Yardımcısı oldu. Yalçın Çınar, Zaman Medya Grubu Reklam Satış faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Bu arada Zaman grubunda reklamdan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevi ihdas edilerek bu göreve Orhan Azizoğlu getirildi.