Yüksek Lisans başvuruları 6-9 Ağustos arasında

Tezsiz Yüksek Lisans programı için başvurular 6-9 Ağustos 2012 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Bahçelievler kampüsünden yapılabilir.

03.08.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Marmara Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı Tezsiz Yüksek Lisans programı için başvurular 6-9 Ağustos 2012 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Bahçelievler kampüsünden yapılabilir.

Üretim Yönetimi ve Pazarlama Tezsiz Yüksek Lisans Programında iki dönemde verilen Girişimcilik I ve Girişimcilik II dersleri Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) desteği ile yürütülüyor. TÜGİAD üyesi yöneticiler derslere konuk oluyor ve dersler kapsamında öğrencilere Girişimcilik ile ilgili projeler yaptırılıyor. Ayrıca Baymak CEO’su Dr. Murat Akdoğan II. dönemde Müzakere Yönetimi dersini yürütüyor.

Programla ilgili detaylı bilgi almak için Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Aypar Uslu ile Bahçelievler kampüsünde görüşülebilir ya da kendisine [email protected] adresinden e-posta mesajı ile ulaşılabilir. 

Ayrıca bilim dalı ve lisansüstü eğitim ile ilgili gelişmeler ve bilgiler https://twitter.com/pazarlamauretim twitter hesabı ve http://marmarauyp.wordpress.com/  blog adresinden takip edilebilir.