Yudum Zeytinyağı, Ümit Ünal tasarımlı yeni şişesinde

El işçiliğiyle cam atölyesinde hazırlanan şişeler sınırlı sayıda üretilecek.

11.01.2013 - 17:44 | MediaCat

Yudum Zeytinyağı, Ümit Ünal tasarımlı yeni şişesinde
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

“Yemeğine gençlik kat” sloganıyla hafif tadı ve gurme lezzetiyle sofralarımızda yer alan Yudum Zeytinyağı, ünlü modacı Ümit Ünal’ın tasarladığı sınırlı sayıda şişedeki özel ürününü tüketicisiyle buluşturdu.

Yudum Zeytinyağı tasarım şişe

Keramik ve toprağın dokusunu cama aktaran yeni şişesiyle “Yudum Limited Edition Zeytinyağı”, olası en ince ağızlık formuyla zeytinyağı sevenlerin beğenisine sunuldu.  Şişesindeki zeytinyağı da Ayvalık’ta tek bir bahçeden toplanarak özel olarak üretildi.

‘Yudum Limited Edition Zeytinyağı’ projesiyle hayata geçen şişe tasarımının yaratıcısı modacı Ümit Ünal,projenin kendisini çok heyecanlandırdığını belirterek, “Ayvalık’a gittim, zeytinyağının tüm üretim aşamasını inceledim. Yudum zeytinyağı şişe tasarımı, benim için şişe tasarımından daha fazla bir anlatım, bir hatırlatma… Her şey doğadan…

Şişeyi tasarlarken;  arkeoloji eğitimim, arkaik dönem,  cam ve şişe formlarının insan hayatındaki evreleri bu projeyle yeniden canlandı bende… El işçiliğinin en özel çalışmasıyla cam atölyesinde hazırlanan şişeler bu yüzden sınırlı sayıda olacak” dedi.