Yonja Sinema vizyona girdi!

Türkiye'nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, yeni içerik sayfası...

24.04.2008 - 11:03 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, yeni içerik sayfası Yonja Sinema’nın açıldığını duyurdu. Kullanıcıların ziyaret etmeden sinemaya gitmeyecekleri Yonja Sinema, zengin içeriği ile şimdiden sinemaseverlerin alışkanlığı haline geldi.

Vizyondaki filmler, seans bilgileri, gelecek filmlerin detayları, kullanıcı yorumları, sinema haberleri, fragmanlar ve filmlerden karelerin yanı sıra Yonja Sinema’da, mini anket ve kullanıcıların arkadaşları ile film zevklerini karşılaştırabilecekleri film uyumu gibi interaktif bölümler de var. Başka hiçbir sinema sitesinde bulunmayan film sihirbazı ile kullanıcılar gün, saat, kategori, şehir, sinema salonu ve film seçeneklerinden bir ya da birkaçını seçerek nerede, hangi filme gitmek istediklerine çok daha kolay karar verebiliyorlar.

Yayına girdiği ilk ayda global prodüksiyon şirketi Sony Pictures Entertainment ile başarılı bir promosyon çalışması da gerçekleştiren Yonja Sinema, sinema dünyasına, bu alanda başarılı olacağını kanıtlayan hızlı bir giriş yaptı. Sinema bölümü ile portal yapısına yepyeni bir içerik daha ekleyen Yonja, gençlerin sosyal yaşamlarının bütünü olma yolunda büyük bir adım daha atmış oldu.