Yılın reklam yıldızı Cansu Dere – çekim arkası

MediaCat Ocak 2013 sayısının kapak teması, reklamcılıkta ve birçok alanda ispatlanmış etkisini vurgulamak amacıyla 'sadelik' olarak belirlendi.

15.01.2013 - 16:29 | MediaCat

Cansu Dere kapak çekimleri kamera arkası - mediaCat Ocak 2013 kapak
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

MediaCat, pazarlama, reklam ve medya dünyasında yılın en iyilerini seçtiği özel almanak sayısında, 2012 yılının reklam yıldızı olarak Cansu Dere’yi kapağına taşıdı. Teması ‘Sadeliğin görkemi’ olarak belirlenen kapak prodüksiyonu reklam fotoğrafçısı Fethi İzan ve Onur Aynagöz tarafından P Blok Stüdyosu’nda gerçekleştirildi.

2012’nin Mart ayından bu yana L’Oréal Excellence’ın reklam yüzü olan Cansu Dere, MediaCat’e verdiği söyleşide sadeliğin kendisi için ne ifade ettiği sorusuna “Sadelik bir nevi zarafet, olması ve oldurması en zor şey diyebilirim. Bütün fazlalıklardan arındırılmış o sadeliği yakalayabilmek için ruh da önemlidir. Hem ruh hem de dış görünüş olarak herkesin beceremeyeceği bir şeydir sadelik” diye yanıt veriyor.

“Reklam yüzü olarak çalışacağım firmayı seçerken iki noktaya dikkat ediyorum” diyen Dere sözlerini şöyle sürdürüyor: “Markayı ve ürünü savunabilmem çok önemli. Arkasında durabileceğim bir şey olması lazım. Reklam filmlerinde eğer bir tip ya da karakter canlandırmıyor, kendiniz olarak yer alıyorsanız, neyi nasıl söylediğiniz çok önemlidir. Marka sizin hayattaki duruşunuzla da bağdaşmalı. Zaten markaların da reklam yüzü seçerken aynı kriterlere dikkat ettiğini düşünüyorum.”

Reklamcılıkta ve birçok alanda ispatlanmış etkisi ve görkemine bir kere daha vurgu yapmak amacıyla, Ocak 2013 özel sayımızda sadelik olarak belirlediğimiz kapak temasının çekim arkası görüntüleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz:

 

[GaleriEkle url=”cansu-dere-kapak-cekimleri-kamera-arkasi”]