Yılın ilk açıkhava konserleri başlıyor

Carte d'Or ana sponsorluğunda MAP İletişim ve Atlantis Yapım'ın düzenleyeceği "Carte d'Or Açıkhava Konserleri"...

25.05.2009 - 14:04 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yılın ilk açıkhava konserleri başlıyor. Carte d’Or ana sponsorluğunda MAP İletişim ve Atlantis Yapım’ın düzenleyeceği “Carte d’Or Açıkhava Konserleri”, 05-09 Haziran tarihleri arasında birbirinden ünlü sanatçıları, müzikseverlerle bir araya getirecek. Carte d’Or ayrıca konserler ile AÇEV’in 7 Çok Geç Kampanyası’na destek verecek.

Dünyanın en cömert dondurması Carte d’Or’un ana sponsorluğunda, MAP İletişim ve Atlantis Yapım tarafından gerçekleştirilen ve yılın en büyük organizasyonlarından biri olmaya aday “Carte D’Or Açıkhava Konserleri”, 05-09 Haziran tarihleri arasında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek. Ajda Pekkan, Teoman, Kenan Doğulu, Müslüm Gürses ve Ferhat Göçer’in yer alacağı “Carte d’Or Açıkhava Konserleri” farklı tarzları bir araya getirerek müzikseverlere yaz aylarının ilk günlerinde bir müzik şöleni yaşatacak.

Carte d’Or, konserler ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)nın 0-6 yaş dönemi erken çocukluk eğitiminin önemine dikkat çeken ve kaliteli bir okul öncesi eğitiminin ülkemizdeki tüm çocuklara ulaşmasını hedefleyen “7 Çok Geç” kampanyasının duyurulmasına destek olacak.