Yiğit Şardan görevini bırakıyor

1 Ocak 2008 tarihinden itibaren Güzel Sanatlar/Saatchi&Saatchi’nin genel müdürlüğüne getirilen yeni isim ise...

27.11.2007 - 13:46 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kayhan Şardan 1 Ocak 2008 tarihinden itibaren Güzel Sanatlar/Saatchi&Saatchi’nin genel müdürlüğüne getirildi. Ajanstan gönderilen açıklama şöyle:

Yiğit Şardan ve ortağı Alinur Velidedeoğlu, 15 yıldır Güzel Sanatlar Grubu’nun muhtelif şirketlerinde görev alan Kayhan Şardan’ın 1 Ocak 2008 tarihinden itibaren Güzel Sanatlar/Saatchi&Saatchi’nin Genel Müdürlüğü’ne getirilmesini karara bağladılar.

Son görevi Güzel Sanatlar/Saatchi&Saatchi Müşteri Grup Direktörlüğü olan Kayhan Şardan, Yiğit Şardan’ın kardeşidir.

Yiğit Şardan, 20 yıldır aralıksız sürdürdüğü yöneticilik görevini 2008 itibariyle kardeşine devrederken Güzel Sanatlar Grubu’nun başkanı olarak iş hayatına devam edeceğini belirterek: “35 yıldır faaliyet gösteren ajansımızda böyle bir kan değişimine ihtiyaç vardı. Zira artık Güzel Sanatlar/Saatchi&Saatchi sadece biz hissedarlarının değil, çalışanlarının, onların ailelerinin, 3. parti hizmet aldığımız kuruluşların ve tabii en önemlisi değerli müşterilerimizin üzerinde hak sahibi olduğu bir kurum. Böyle bir kurumun varlığını sürdürmesinin kişilere bağlı olmaması çok önemli. Bunun için de bayrağı zamanı geldiğinde doğru ve yetkin yöneticilere devretmemiz gerekiyor. Kayhan Şardan’ın eğitimi, bilgisi, tecrübesi ve enerjisi ile bu görevin üstesinden geleceğine güvenimiz tamdır.” açıklamasında bulundu.