Yeni KalDer İzmir Başkanı

Soyak Holding İK ve Kalite Direktörü Osman Ünal, KalDer İzmir Başkanı oldu

07.03.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Soyak Holding İK ve Kalite Direktörü Osman Ünal, KalDer İzmir Başkanı oldu

Soyak Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörü Osman Ünal, 19 Şubat 2011 tarihinde düzenlenen 2010 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Seçim sürecinin tamamlanmasının ardından, seçilen tüm yeni üyeleri tebrik eden KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ünal şunları söyledi: “KalDer İzmir Şubesi olarak, KalDer’in toplam kalite yönetim sistemini, tüm sektörler için ve toplumsal anlamda yaygınlaştırma misyonuyla önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Çalışmalarımızı ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunma hedefiyle sürdüreceğiz.”

Osman Ünal 2009 yılından beri KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan vekili olarak görev yapıyordu. Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda yapılan Genel Kurul sonucunda, KalDer İzmir Şubesi’nin yeni yönetim kurulunun oybirliği ile belirlenen diğer üyeleri ise şöyle sıralandı: Başkan Yardımcısı İrfan Bayrak, Muhasip üye Merve Balin ile Prof. Dr. Şevkinaz Gümüşoğlu, Mustafa Kalyoncu, Murat Ihlamur ve Dr. Muhsin Çömden.