Yeni bir tatil fırsatı sitesi açıldı

Yaz ayları gelirken, tatil fırsat sitelerinin de çalışmaları hızlandı. Bu arda yeni tatil fırsat siteleri de doğuyor. Bunlardan bir tanesi de GününTatili.com.

05.05.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yaz ayları gelirken, tatil fırsat sitelerinin de çalışmaları hızlandı. Bu arda yeni tatil fırsat siteleri de doğuyor. Bunlardan bir tanesi de "GününTatili.com".

Üyelerine hergün e-posta, facebook ve twitter aracılığıyla fırsatlarını duyuran site OTI Holding’in bir iştiraki olan HMS Tatil markası bünyesinde faaliyet gösteriyor.

GününTatili.com fırsatlarından haberdar olmak için, siteye girildiğinde ekrana gelen kutuya bilgi alınmak istenen bir e-posta adresi yazmak yeterli. 

GününTatili.com, açılışını bir tatil kampanyasıyla duyuruyor. 15 Haziran’a kadar devam edecek olan kampanyada, yarışmacıların www.buyazgloriadayim.com, www.buyazmardandayim.com veya www.buyazrixosbodrumdayim.com sitelerine üye olup arkadaşlarını da üye yapmaları gerekiyor. Bu sitelerin herhangi birine en çok arkadaşını üye yapmayı başaran kişiler Gloria Serenity, Mardan Palace ve Rixos Bodrum otellerinde 1 hafta çift kişilik konaklama kazanıyor.