Yellow Medya’dan yenilik

Yellow Medya’nın performans bazlı reklam modeli ile reklamveren firmalar sadece gelen telefon aramaları için ödeme yapıyor

08.08.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yellow Medya tarafından sunulan yenilikçi reklam hizmeti ‘Arama Başına Ödeme’ sistemi, firmaların Yellow E-Rehber platformlarında yayınlanan reklamları ve Süper Sayfam’da yayınlanan içerikleri sayesinde aldıkları telefon çağrılarını takip edebilmelerini ve aldıkları aramalar için ödeme yapmalarını sağlıyor. Türkiye’de ilk kez ve sadece Yellow Medya tarafından sunulan bu hizmetten, KOBİ’ler dahil, performans bazlı ödeme yapmak ve reklam yatırımlarının geri dönüşünü ölçmek isteyen tüm firmalar yararlanabiliyor.

Reklam yatırımlarının performansına göre bütçe ayırmak isteyen firmalar için geliştirilmiş olan Arama Başına Ödeme sisteminde, firmalar Yellow E-Rehber platformlarında yayınlanan reklamlarından ve Süper Sayfam içeriklerinden aldıkları telefon çağrılarını takip edebiliyorlar. Bir tür ‘kullandığın kadar öde’ sistemi olan Arama Başına Ödeme sayesinde, reklamveren firmalar sadece aldıkları bu telefon çağrıları için ödeme yapıyorlar.