Yaprak Dökümü ne zaman final yapacak?

İşte son zamanların reyting listesinde bileği bükülemeyen dizisi Yaprak Dökümü'nün sona ereceği tarih...

05.04.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

2006 yılında Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan, Ali Rıza Bey ve beş çocuğu etrafında yaşanan dramı konu alan “Yaprak Dökümü”nün bu sezon final yapacağı açıklanmış, hatta finaliyle ilgili tüyolar veren tanıtımlar çekilmişti. Ancak son haftalarda kulislerde dizinin önümüzdeki sezon da devamedeceği şeklinde iddialar ortaya atılmıştı.

Ay Yapım ve Kanal D yönetimi sonunda bu iddialara son noktayı koydu ve dizinin beşinci sezona uzatılmasına ve 13 bölüm yayınladıktan sonra ocak ayında final yapmasına karar verdi.

Dizinin devam etmesinde Kanal D Genel Müdürü İrfan Şahin’in en çok reyting alan dizisini kaybetmek istememe ısrarının etkili olduğu öğrenildi. Fakat izlenme rekorları kıran dizinin önümüzdeki sezon da bitip bitmeyeceği kesin değil. Zira dizinin üçüncü yılının tanıtımlarında “Yaprak Dökümü final sezonuyla karşınızda olacak” denmişti. Ancak üç sezonun sonunda kan kaybetmesi beklenen dizi sürpriz yapıp, reytingleri silip süpürünce, bu sezon olduğu gibi devam etmesi kararlaştırılmıştı. Öte yandan, yine Ay Yapım’ın yapımcılığında çekilen, “Yaprak Dökümü” gibi bu sezon final yapacağı açıklanan “Aşk-ı Memnu” dizisinin de önümüzdeki sene devam edeceği konuşuluyor.

haberturk.com