Yapı Kredi ve Fortis kredi kartlarında işbirliği yapacak

Fortis 1 milyon İdeal Kart kullanıcısına World ayrıcalıklarını sunmak üzere Yapı Kredi ile güç birliği yapıyor.

21.02.2008 - 10:31 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Fortis 1 milyon İdeal Kart kullanıcısına World ayrıcalıklarını sunmak üzere Yapı Kredi ile güç birliği yapıyor.

Fortis kredi kartı uygulamasında Yapı Kredi ile işbirliği yapma kararı aldı. İki banka arasında varılan anlaşmaya göre 1 milyonu aşkın Fortis İdeal Kart kullanıcısı World’ün özel imkanlarından yararlanabilecek. Kredi kartları sektöründe yaşanan bu gelişmeyle pazarda World markalı kredi kartı sayısı yaklaşık 10 milyon adede ulaşacak.

İki bankanın işbirliğini değerlendiren Fortis İcra Kurulu Başkanı Yvan De Cock şunları söyledi:

"Yapı Kredi ile vardığımız anlaşma, bireysel bankacılık alanında sergilediğimiz yüksek performansın devamı niteliğindedir. Özellikle son dönemde müşterilerimize sunduğumuz yepyeni ürün ve hizmetlere, şimdi de kredi kartı alanında bir yeniliği eklemekten mutluluk duyuyoruz. Bu yenilik müşterilerimize yeni faydalar sunarken, var olan kredi kartı altyapımızın da daha verimli kullanılmasına olanak verecektir. İnanıyoruz ki, World ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği, Fortis’in Türkiye’deki iddialı büyüme hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunacaktır."

Yapı Kredi Murahhas Üyesi ve Genel Müdürü Tayfun Bayazıt ise World’ün ayrıcalıklı dünyasını Fortis’in değerli müşterileriyle paylaşmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Türkiye’nin en büyük pazarlama platformu konumundaki World’ün Fortis ile kapsamlı bir işbirliğine gidiyor olmasının kendilerini ayrıca gururlandırdığını da belirten Bayazıt, “Bu anlaşma ile World’un sektördeki 19 yıllık liderliğinin bir kez daha teyit edildiğini ve pekiştiğini düşünüyorum. Fortis’in geniş ve değerli kart portföyünü World üye işyeri dünyasıyla buluşturarak markamızın değerini daha da yükselteceğimize inanıyorum.” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Vakıfbank ve Anadolubank ile benzer anlaşmalar yapan Yapı Kredi, Fortis ile işbirliği sonrasında World markalı kredi kartı sayısını 10 milyona yükseltmiş olacak. Bu işbirliği sonucunda Fortis İdeal Kart müşterileri de 190 bini aşkın World üye işyerinde taksitli alışveriş yapıp Worldpuan kazanabilecek ve harcayabilecekler.