Yapı Kredi Private Banking’ten bir ilk: Filantropi Danışmanlığı

Yapı Kredi Private Banking, bankacılık sektöründe bir ilki daha gerçekleştirerek Filantropi Danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

21.06.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yapı Kredi Private Banking, bankacılık sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Filantropi Danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Yapı Kredi Private Banking müşterileri için düzenlenen “Etkili Bağışçılık ve İlham Veren Bağışçılık Öyküleri” konulu seminerin konukları, Britanya İmparatorluk Nişanı ve Asalet Unvanı sahibi Dame Stephanie Shirley ile Türk Filantropi Vakfı kurucusu, Türk işadamı Haldun Taşman oldu. Seminerin moderatorlüğünü ise dünyanın önde gelen kuruluşlarına danışmanlık yapan filantropi uzmanı Roberta d’Estachio yaptı.

Günümüzde pek çok konuda olduğu gibi, filantropi danışmanlığı konusunda da uzman tavsiyelerine ihtiyaç duyulduğunu belirten Yapı Kredi Özel Bankacılık Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörü Ayşe İmre Tüylü bu amaçla Yapı Kredi Private Banking bünyesinde verilen hizmetlere filantropi danışmanlığını da eklediklerini söyledi. Tüylü  “Yapı Kredi Private Banking olarak, geçtiğimiz dönemde miras, sanat danışmanlığı gibi, müşterilerimizin beklentilerine yönelik, öncü ve seçkin hizmetler sunduk. Türkiye’de bir ilk olan bu hizmet ile müşterilerimize etkili bağışçılık konusunda rehberlik etmeyi amaçlıyoruz.” dedi.