Wrangler’in yeni kampanyası Stunt

Wrangler, “We Are Animals“ kampanyasının devamı niteliğinde “Stunt”kampanyası başlatıyor.

11.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Wrangler, “We Are Animals“ kampanyasının devamı niteliğinde “Stunt”kampanyası başlatıyor.

“Stunt”kampanyasında  gerçek Hollywood dublörlerinin gerçekleştirdiği tehlikeli hareketler ABD’li fotoğrafçı Cass Bird ve ekibi tarafından fotoğraflanıyor.

Stunt sahneleri için Wrangler’in İlkbahar/Yaz 2011 Koleksiyonu’ndan giyinen iki kadın, iki erkek dublör  ikinci kattaki bir pencereden atlama, cam çatıya düşme ve alevler arasından koşmak gibi tehlikeli hareketler yaparken fotoğraflanıyor.

Los Angeles’ daki Paramaount Stüdyoları’nın “New York” sokaklarında (Indiana Jones, Spiderman ve The Godfather’ın da filmlerinde de kullanılan set) çekilen “Stunt” Kampanyası Wrangler’ın heyecan tutkunu marka kişiliğini öne çıkarıyor.

Fred & Farid Grubu’nun kreatif direktörü Frederic Raillard; “Yaratıcılığa bu kadar meraklı bir müşteri ile çalışmak bir ajans için harika. 3 yıldır birlikte çalışıyoruz. Wrangler için bir kampanya yaratmak her zaman hem büyük bir heyecan, hem de zorlu bir görev” dedi.

Wrangler EMEA bölgesinin pazarlama direktörü Adam Kakembo ise “Bu, tek kelime ile en inanılmaz çekimdi. Tehlike, enerji ve heyecan: Baştan aşağı hepsi gerçek! Hepsi Cass Bird’ün objektifinden fışkırıyor. Kampanya Wrangler’ın asıl kimliğini ortaya koyuyor: Dayanıklı, adrenalin pompalayan ve içgüdüleri ile hareket eden bir kişilik. ‘Stunt’ Wrangler’ın mesajını hayata geçiriyor: We Are Animals" yorumunu yaptı.