Vodafone numara taşımada lider

Numara taşımada ilk yılı en fazla numara taşınan operatör olarak tamamlayan Vodafone, numara taşınabilirliğinin ikinci yılında da zirvede yer aldı.

23.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Numara taşımada ilk yılı en fazla numara taşınan operatör olarak tamamlayan Vodafone, numara taşınabilirliğinin ikinci yılında da zirvede yer aldı. 2008 yılından bu yana gerçekleşen numara taşıma işlemlerinde Vodafone’a taşınan 10 milyonuncu numara İstanbul’dan Fatih Saday’ın oldu. 10 milyon sınırını aşan ilk numara ise Ankara’dan Damla Gümüşkaya Tilki adlı abone oldu.

Vodafone’a gelen 10 milyonuncu numara ise İstanbul’dan Fatih Saday’ın oldu. 10 milyonuncu numara olduğu için 1 yıllık iletişim ihtiyaçlarının karşılanmasının yansıra Vodafone Red ayrıcalıklarından yararlanma hakkı kazandı. Fatih Saday ayrıca Vodafone Türkiye’nin geçtiğimiz günlerde pazara sunduğu Android yüklü akıllı telefon Vodafone 945’in de sahibi oldu. Fatih Saday ile birlikte 10 milyon sınırını aşan ilk numaraya sahip olan Ankara’dan Damla Gümüşkaya Tilki isimli abone de hediyesini aldı.