Vichy’nin kadınlara özel Facebook uygulaması

Kozmetik firması L'Oreal'in markası olası olan Vichy'nin Dekatlon Buzz tarafından hazırlanan "Kadının Yaşı Vichy’den Sorulur" uygulaması yalnızca kadınlara özel konumlandırıldı.

10.10.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kozmetik firması L’Oreal’in markası olası olan Vichy’nin Dekatlon Buzz tarafından hazırlanan "Kadının Yaşı Vichy’den Sorulur" uygulaması yalnızca kadınlara özel konumlandırıldı.
 
Vichy Türkiye’nin resmi Facebook hesabındaki (http://www.facebook.com/VichyTurkiye) "Kadının Yaşı Vichy’den Sorulur” uygulamasıyla kadın kullanıcılar fotoğraflarını yükleyebiliyor ve diğer katılımcıların fotoğraflarına göz atarak kaç yaşında olduklarını tahmin ediyorlar.
          
Erkek kullanıcılar ise uygulamaya girmek istediklerinde karşılarına "arkadaşlarını davet et" seçeneği çıkıyor ve buradan da yalnızca kadın arkadaşlarını davet edebiliyor, bunun dışında uygulamaya dahil olamıyorlar. Aynı şekilde uygulamaya girip fotoğrafını yükleyen ve diğer katılımcıların yaşlarını tahmin eden kadın kullanıcılar da yalnızca Facebook’taki kadın arkadaşlarını uygulamaya davet edebiliyorlar.
 
Vichy’nin, Türkiye’ye yeni gelen ürünlerinin lansmanı çerçevesinde hazırlanan uygulama ödülleri ise şu şekilde: “kaç yaşında gösterdiğini öğrenmek için fotoğrafını yükleyen her 20. kişiye Vichy LiftActiv 50 ml, yaş tahmininde bulunan veya arkadaşlarını davet eden her 50. kişiye Vichy LiftActiv 15 ml hediye ediliyor.”