UPS’ten engellilere destek

Özürlüler Vakfı’nın kurumsal firmalarla beraber yürüttüğü 'Toplum Takım' projesine destek veren UPS, Özürlüler Vakfı ile yılbaşı öncesi bir araya gelerek yaşları beş ile 16 arasında değişen 12 çocuğun yeni yıl dileklerini gerçekleştirdi.

29.12.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Özürlüler Vakfı’nın kurumsal firmalarla beraber yürüttüğü ‘Toplum Takım’ projesine destek veren UPS, Özürlüler Vakfı ile yılbaşı öncesi bir araya gelerek yaşları beş ile 16 arasında değişen 12 çocuğun yeni yıl dileklerini gerçekleştirdi.

Daha önce Özürlüler Vakfı Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 12 fiziksel ve zihinsel engelli çocukla bir araya gelerek müzik/dans ve ritim aktiviteleri eşliğinde keyifli bir gün geçiren UPS çalışanları, şimdi de çocukların yeni yıl dileklerini gerçekleştirmek için seferber oldu.

Çocukların yeni yıl dileklerinin öğrenilerek temin edildiği çalışmada 12 çocuğun UPS Plaza’yı ziyareti sırasında bir 23 Nisan klasiği olan çocuklara temsili yetki verme mizanseni yaşandı. Çocuklar istedikleri görevlerdeki koltuklara oturarak eğlenceli anlar yaşadı.

Çocukların dilekleri arasında ise peluş köpekten araba yarış seti ve bilgisayar oyununa, Fenerbahçe formasından saat, spor ayakkabı ve MP3 çalara kadar çeşitli hediyeler yer aldı.

Bireylerin yaşadıkları topluma ve paylaştıkları dünyaya karşı sorumlulukları olduğuna inanan UPS çalışanları 2012 yılında farklı projelere destek vermeye devam edecek.