Ünite İletişim’e yeni pazarlama iletişimi grup koordinatörü

Pazarlama iletişimi sektörünün önde gelen şirketlerinden Ünite İletişim, sektörün deneyimli isimlerinden

17.12.2007 - 17:34 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Pazarlama iletişimi sektörünün önde gelen şirketlerinden Ünite İletişim, sektörün deneyimli isimlerinden Sibel İpek’in katılımıyla kadrosunu güçlendirdi.

2001-2005 yılları arasında da Ünite İletişim’e çalışan Sibel İpek, Ünite İletişim’deki yeni döneminde Pazarlama İletişimi Grup Koordinatörü olarak görev yapacak.

Ünite İletişim’de 2005 yılında en son Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev alan Sibel İpek, yeniden Ünite İletişim’de. Sibel İpek’in iletişim danışmanlığı sektöründe, bankacılık ve finans, teknoloji, akaryakıt, hızlı tüketim mamulleri ve tekstil gibi farklı sektörde derin bir bilgi birikimi ve deneyimi bulunuyor. İpek’in daha önce hizmet verdiği kurum ve markaların başında HSBC, Oracle, Invista, Petrol Ofisi, Danone, Shell, The Coca-Cola Company geliyor. İpek, Ünite İletişim’de Pazarlama İletişimi Grup Koordinatörü olarak görev yapacak.

1999 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan İpek’in, sunum teknikleri, takım kurma ve geliştirme, başarılı iletişim stratejileri konularında eğitim sertifikaları bulunuyor.

Kariyerine Maya İnşaat’ta Satış ve Pazarlama Sorumlusu olarak başlayan Sibel İpek, son olarak 2005–2007 tarihleri arasında Medyaevi’nde çalışmıştı. İpek, danışmanlık hizmeti verdiği kurumlara yönelik olarak proje geliştirme, kriz yönetimi, stratejik planlama ve yönetim, takım yönetimi çalışmalarında bulunuyor. İpek, iyi derecede İngilizce biliyor.