Ünite İletişim’e yeni müşteri

Isıtma, soğutma ve klima sistemlerinde teknolojinin ulaştığı en son noktanın

09.04.2008 - 13:53 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Isıtma, soğutma ve klima sistemlerinde teknolojinin ulaştığı en son noktanın sergilendiği fuarlar düzenleyen Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık, Kurumsal İletişim ve Entegre Pazarlama İletişimi uzmanı Ünite İletişim ile çalışma kararı aldı.

Türkiye’de fuarcılığın önde gelen isimlerinden biri olan Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. ve Deutsche Messe AG’nin alt kuruluşlarından biri olan Hannover-Messe International İstanbul’un ortak kuruluşu olan Sodeks Fuarcılık, kurumsal iletişimini yürütmek üzere Ünite İletişim ile anlaştı.

İklimlendirme ve tesisat fuarı olarak ilk kez 1997 yılında gerçekleştirilen. 2000 yılından itibaren ise 2 yılda bir düzenlenmeye başlanan ISK-Sodex Fuarı; ısıtma ve soğutma üzerine Türkiye’de düzenlenen en büyük fuar olarak nitelendiriliyor. Türkiye’yi ısıtma-soğutma sistemlerinin üretim üssü yapmak hedefiyle tüm sektörün katıldığı fuarları hayata geçiren Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık, yurtiçi ve yurtdışında düzenlediği fuarların katılımcılarına uluslararası platformda ilişkiler kurabilmeleri için önemli fırsatlar yaratıyor.

Yerli ve yabancı 40’ı aşkın kurum ve kuruluşun 100’ü aşkın markası için, stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Ünite İletişim, Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık’ın Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini yürütürken, kurumsal kimlik çalışmalarını da üstlenecek. Entegre pazarlama iletişimi alanında, hizmet verdiği kurumlar ve yarattığı değerler bütünüyle, Türkiye’nin en yetkin, itibarlı, yaratıcı iletişim ‘Ünite’si olmak vizyonuyla hareket eden Ünite İletişim; ‘iş ortağı’ olarak hayatında yer aldığı şirketler için Medya İlişkileri, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Grafik Tasarım Üretim ve Uygulaması, Kurumsal Yayıncılık gibi alanları içeren Kurumsal İletişim ve Entegre Pazarlama İletişimi hizmetleri sunuyor.