Unilever’den gençlere Bizztrip

Gençleri, iş dünyasıyla tanıştırmayı amaçlayan Unilever, üniversite öğrencileri için bu yıl 5.'sini düzenlediği Bizztrip2Unilever'de iş dünyasına atılacak gençlerin gerçek bir profesyonel deneyim yaşamasını hedefliyor.

31.03.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Gençleri, iş dünyasıyla tanıştırmayı amaçlayan Unilever, üniversite öğrencileri için bu yıl 5.’sini düzenlediği Bizztrip2Unilever’de iş dünyasına atılacak gençlerin gerçek bir profesyonel deneyim yaşamasını hedefliyor.

Unilever İnsan Kaynakları Departmanı’nın her yıl düzenlediği “iş gezisi” temalı Bizztrip2Unilever, bu yıl diğer yıllardan farklı olarak 1 ve 2 Nisan tarihlerinde, iki gün boyunca sürecek. Türkiye’nin farklı üniversitelerinden gelen öğrenciler, Unilever Merkez Ofisi’nde vaka analizleri yapmanın yanı sıra Algida Dondurma Fabrikası’na yapılacak olan gezi programına da katılacaklar.

Bu yıl 5.’si gerçekleştirilecek Bizztrip2Unilever’e katılan gençler, Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere üst düzey yetkililer ve işe yeni başlamış Management Trainee’ler (MT; Yönetici Adayları) ile tanışma ve onların deneyimlerine ortak olma fırsatı yakalayacaklar. Unilever, kendi Kariyer Günü olan bu etkinlik ile iş dünyasına atılacak gençlere Merkez Ofisi ve Algida Dondurma Fabrikası’nda Unilever’lilerle iki gün geçirme ve vaka çalışmalarında yer alma imkânı sunacak.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen bu etkinliğe katılmak için, bu yıl www.unilever.com.tr internet sitesine başvuru yapan 3. ve 4. sınıf öğrencileri arasından 120’si seçildi.