UNICEF’ten Manajans’a anlamlı ödül

UNICEF, ajansın yardımlarına bir plaketle teşekkür etti.

14.01.2016 - 17:11 | MediaCat

UNICEF’ten Manajans’a anlamlı ödül
11
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

UNICEF Türkiye Milli Komitesi, 2010 yılından bu yana kendilerine projelerinde gönüllü olarak tasarım desteği veren Manajans J. Walter Thompson’ın desteklerine bir ödülle teşekkür etti.

UNICEF Türkiye adına ajansa plaketini sunan UNICEF Türkiye Milli Komitesi Kaynak Sağlama Danışmanı Safter Taşkent Manajans J. Walter Thompson’ın desteğiyle çok daha fazla çocuğun hayatında değişiklik yaratabileceklerini söyleyerek komitenin 2016-2020 ajandasındaki çalışmaları da ajansın desteğiyle en iyi şekilde tanıtacaklarına inandığını açıkladı.

Toplumsal fayda sağlamayı amaçlayan kurumlara gönüllü hizmeti borç bildiklerini vurgulayan Manajans J. Walter Thompson Ajans Başkan Yardımcısı Emir Işık, her yıl gerçekleştirdikleri gönüllü işbirliklerinde proje temelli veya kısa dönemli birliklerden ziyade uzun soluklu ve fayda odaklı işbirlikleri kurmaya özen gösterdiklerini ve kurumları iyi tanıyarak ihtiyaca yönelik çözümler sunmalarını sağlayan bu çalışmaların getirilerine manevi olarak çok önem verdiklerini söyleyerek sosyal sorumluluk alanında işbirliği yaptıkları markaları gönüllü değil gönülden markalar olarak gördüklerini ekledi.