Uma Thurman Mecidiyeköy’de

Türk Pirelli'nin Mecidiyeköy’de bulunan genel müdürlük binası Pirelli’nin son kısa reklam filmi

21.08.2007 - 17:52 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türk Pirelli Lastikleri A.Ş.’nin Mecidiyeköy’de bulunan genel müdürlük binası, Uma Thurman’ın rol aldığı Pirelli’nin son kısa reklam filmi “Mission Zero” görseli ile giydirilerek yeni görsel kimliğine kavuştu.

Pirelli’nin her yıl ünlü oyuncular ve yönetmenler ile çekimlerini gerçekleştirdiği kısa filmlerinin son örneği “Mission Zero”, Pirelli’nin Mecidiyeköy’de yer alan genel müdürlük binasının dış cephesini süslüyor. “Kontrolsüz Güç, Güç değildir” sloganı ile her zaman adından söz ettiren Pirelli, yeni açık hava uygulaması ile yedi katlı genel müdürlük binasının ön cephesini “Mission Zero” görseli ile kaplattı.

Leo Burnett reklam ajansı tarafından hazırlanan ilan, Mecidiyeköy’ün en işlek caddelerinden birinde yer alan Pirelli genel müdürlük binasına, Aktif Atölye İletişim firması tarafından uygulandı. 20 metre yüksekliğinde ve 14 metre eninde olan uygulama, yeni reklam kampanyasına kadar Pirelli Binası’nın üzerinde yer alacak.

www.pirellifilm.com adresinden izlenebilen “Mission Zero” kısa filminde, Pirelli’nin en yeni yüksek performans lastiği P Zero ile Uma Thurman’ın tehlikelere karşı birlikte mücadele ettikleri heyecan dolu sahneler yer alıyor. Türkiye’de büyük ilgiyle karşılanan film, Mart ayı boyunca tüm dünyada en fazla Türkler tarafından izlenen film olmuştu.