Ulaştırma Bakanı ilk bilinmeyen numarayı iletti

Vodafone Türkiye'nin Elazığ’da hizmete aldığı yeni Çağrı Merkezi bölgede yarattığı istihdamı orta vadede iki katına, toplam yatırımını ise 20 milyon TL’ye çıkartarak, hizmet sektöründe Elazığ’ın en büyük işverenlerinden biri olmayı hedefliyor.

07.03.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Vodafone Türkiye’nin Elazığ’da hizmete aldığı yeni Çağrı Merkezi bölgede yarattığı istihdamı orta vadede iki katına, toplam yatırımını ise 20 milyon TL’ye çıkartarak, hizmet sektöründe Elazığ’ın en büyük işverenlerinden biri olmayı hedefliyor.

Vodafone’un çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri uygulamalarını 3.800 m2’lik alanda kurulan yeni Elazığ Çağrı Merkezi, Türkiye genelindeki Vodafone abonelerine hizmet sunacak.

Vodafone’un artan abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Elazığ’daki yeni çağrı merkezi, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray’ın katılımıyla gerçekleşen törenle hizmete açıldı. Çağrı Merkezi’nin operasyonuna başlamasıyla birlikte ilk çağrıyı alan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, bir Vodafone abonesinin bilinmeyen numaralara ilişkin sorusunu yanıtladı.