TÜTED Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı yapıldı

Telekomünikasyon sektörünü en geniş yelpazede kucaklayan TÜTED, böylece üye yapısını yeni yönetim kuruluna...

13.06.2008 - 17:58 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Telekomünikasyon sektörünü en geniş yelpazede kucaklayan TÜTED, böylece üye yapısını yeni yönetim kuruluna da taşımış oldu.

27 Mayıs Salı günü yapılan Genel Kurul toplantısında yeni dönem yönetim organlarını seçen Tüm Telekomünikasyon İşadamları Derneği (TÜTED), bu kez Yönetim Kurulu’ndaki görev dağılımını yaptı.

TÜTED yeni Yönetim Kurulu’nda Başkan Murat Dikici (ADK Bilişim) olurken, Başkan Yardımcıları Altan Cingöz (Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.), Adil Zafer Müftüoğlu (Air Telekomünikasyon A.Ş.), Mustafa Çalışkan (İstelsan), Serhat Özeren (C5 Mobile) oldu. Dr.Dilek Bağdatlıoğlu (Rotal Fiberoptik ve Genişbant Tek.A.Ş.) Saymanlığı üslenirken, derneğin Genel Sekreteri Mehmet Özçelik (Global star Avrasya A.Ş.) oldu. M.Rüştü Arseven (Tesan A.Ş.) Denetim Kurulu Başkanı olarak görev aldı.

Telekomünikasyon sektörünü en geniş yelpazede kucaklayan TÜTED, böylece üye yapısını yeni yönetim kuruluna da taşımış oldu.

Sektördeki tüm firmaların birbirleri ve kamu kurumları ile ilişkilerinde çözüm üretmeye odaklı TÜTED, son genel kurul ve yapılan görev dağılımı ile bundan sonraki çalışmalarını, planlı ve programlı bir şekilde kararlıkla sürdüreceğini, sosyal sorumluluk projelerine ağırlık vereceğini açıkladı. Bünyesinde yer alan üyelerine yeni pazarlara ulaştırmak, yeni iş birlikleri gerçekleştirmek için çalışan TÜTED, yerli / yabancı kurum ve kuruluşlar ile kurduğu dengeli ve etkili ilişkilerle sektöre yön veren konumuyla tanınıyor.