Turkcell’den iki yeni iPad uygulaması

Turkcell, Turkcell MobilTV ve Akıllı Mesaj’ın ardından, Turkcell Pusula ve Turkcell Goller Cepte uygulamalarını da iPad’e taşıdı.

28.03.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Turkcell, Turkcell MobilTV ve Akıllı Mesaj’ın ardından, Turkcell Pusula ve Turkcell Goller Cepte uygulamalarını da iPad’e taşıdı.

Turkcell Pusula iPad uygulaması ile çevredeki nöbetçi eczane, hastane, polis, banka ATM’leri, yeme-içme, giyim, sinema ve eğlence noktaları, “Turkcell’liler Kazanır” ve gnçtrkcll kampanya noktaları gibi lokasyonlar harita üzerinde görülebiliyor ve detaylı bilgilerine ulaşılabiliyor.

Turkcell Pusula, App Store’dan ya da iTunes programı üzerinden ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Uygulamayı kullanırken oluşan veri trafiği, standart mobil internet tarifesi ya da varsa mobil internet paketi üzerinden ücretlendiriliyor.

Turkcell Goller Cepte uygulaması ile Turkcell’liler; seçtikleri takım ya da takımların gol videolarını iPad üzerinden izleyip kaydedebiliyor, Puan Durumu ekranından Spor Toto Süper Lig’de o haftaya ait güncel puan durumunu görüntüleyebiliyor, Fikstür ekranından maç bilgilerine ve anlık skorlara ulaşabiliyor, Haberler ekranından takımlara ait son dakika haberlerini öğrenilebiliyorlar.