Turkcell’den hazır kart sahiplerine özel bir kampanya

Turkcell Hazır Kartlılar, hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsunlar...

28.08.2008 - 11:29 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Garanti Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Shop&Miles, Flexi veya American Express kartlarından herhangi biriyle otomatik kontör yükleme talimatı veren Turkcell Hazır Kartlılar her ay, aldıkları miktarın 2 ya da 3 katı kontör hediye kontörler kazanacak. Otomatik Kontör Yükleme Kampanyasına katılım 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Turkcell, Hazır Kart sahibi müşterileri için özel bir kampanya başlattı. Turkcell Hazır Kartlılar, hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsunlar “Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası” ile satın aldıklarının kat kat fazlası kontör kazanacaklar.

Hediye kontörler her Hazır Kart tarifesiyle geçerli olduğundan, kampanyaya katılan tüm Hazır Kartlılar aynı anda birçok avantaja sahip olacaklar. Örneğin Süper tarifede olan bir Hazır Kartlı, her ay 250 kontör otomatik yükleme talimatı verir ise, hem hediye 500 kontör kazanacak hem de tüm Turkcell’lilerle 5 dakikası 1 kontöre konuşabilecek. Ayrıca1 yıl boyunca kontörlerini sabit fiyat garantisiyle alma avantajını da yaşayacak.

Otomatik yükleme talimatı verilen miktar ve hediye kontörler hiçbir ekstra işleme gerek duyulmadan bir yıl boyunca her ay otomatik olarak Hazır Kart müşterilerinin hatlarına yüklenecek.