Turkcell’den Foursquare’e özel rozet uygulaması

Foursquare, Turkcell’le yaptığı iş birliği sayesinde Türkiye’de Türkçe olarak hizmet vermeye başladı.

07.06.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, paylaşım ve kataloglama deneyimlerine dayalı bir mobil uygulama olan Foursquare ile iş birliği yaptı. Foursquare, Turkcell desteğiyle 7 Haziran’dan itibaren ilk kez Türkçe olarak iOS ve Android işletim sistemli telefonlar için  www.foursquare.com adresinde kullanıma sunuldu..

Konum tabanlı Foursquare, Türkiye’deki ilk rozet kampanyasını Turkcell ile gerçekleştirdi. Turkcell’i Foursquare’den takip eden kullanıcılar, belirli mekanlarda 4 defa “check-in” yaptıklarında Turkcell 4 Çeker rozeti kazanacaklar. Dahası Turkcell’liler Kanyon, Bağdat Caddesi ve Capitol’de bulunan Turkcell mağazalarından “check-in” yaptıklarında, aksesuar seçeneklerini yüzde 30’a varan indirimlerle satın alma fırsatı bulacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Foursquare İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Holger Luedorf, “Türkiye için özel olarak hazırlanan uygulamalarımızın ve Türkiye pazarındaki ilk rozet kampanyamızın lansmanında Turkcell ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz,” dedi. Luedorf, “Türkiye Foursquare için son derece önemli bir pazar. Bu kampanyanın bize bölgede daha da fazla tanınma ve büyüme olanağı sağlayacağını umuyoruz” diye konuştu.