“Turkcell Tarife Tavuğu” Kardelenler için satışta

Turkcell reklamlarında göründüğü ilk günden itibaren sempati odağı olan ve bir maskot haline gelen...

23.06.2008 - 11:19 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Turkcell reklamlarında göründüğü ilk günden itibaren sempati odağı olan ve bir maskot haline gelen “Turkcell Tarife Tavuğu”, şimdi Turkcell mağazaları, Turkcell Extra’lar ve Turkcell Satış Noktaları’nda satışa sunuluyor. Turkcell, iki farklı boyda satılacak Tarife Tavuğu’ndan elde edeceği gelirin bir bölümünü, ek bir kaynak olarak, Kardelenler Projesi’ne aktaracak.

Turkcell’in, Türkiye’de eğitim eşitliğine ve nitelikli insan kaynağı oluşturulmasına katkı sağlamak amacıyla yürüttüğü “Kardelenler” projesine desteği farklı açılımlarla devam ediyor. “Kardelenler” projesi “Turkcell Tarife Tavuğu”yla oluşturulacak kaynaktan da destek alacak.

“Kardelenler”in gücüne güç katma hedefiyle başlatılan Turkcell Markalı Ürün Satış Projesi’nin ilk aşamasını oluşturan Turkcell Tarife Tavuğu’nu başka ürünler de izleyecek. İki farklı boyda üretilen Tarife Tavuğu pelüş oyuncakları 19,90 YTL ve 14,90 YTL fiyat(tavsiye edilen perakende satış fiyatı) ile piyasaya sunuldu.

Tarife Tavuğu, tüm Turkcell mağazaları ile İstanbul’da Akmerkez, Kozyatağı Carrefour, Natiulus, Ankara’da Ankamall, Bilkent Real ve Ceppa Karakaya, İzmir’de ise Carrefour, Balçova ve Çiğli Kipa alışveriş merkezlerinde kurulan standlarda satışa sunuldu. Alışveriş merkezlerinde kurulan standlarda alışveriş yapan öğrenciler karne hediyesi olarak “Turkcell Tarife Tavuğu” ile fotoğraf çektirdiler.