Turkcell Dünya GSM Birliği ödüllerinde 3 dalda finalde

Turkcell'in, Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen

22.01.2008 - 14:01 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Turkcell’in, Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen “2008 Global Mobile Awards” yarışmasında 3 dalda finale kaldığı bildirildi. Turkcell’den yapılan yazılı açıklamada, Turkcell’in 218 ülkeden 700 GSM operatörünün üye olduğu, ticari ve stratejik konularda dünya GSM sektörünü temsil eden GSMA’nın düzenlediği “2008 Global Mobile Awards” yarışmasında, 3 dalda finalist olduğu bildirildi.

Açıklamada, Turkcell’in yeni tarife yapısını ve avantajlarını anlatmak için hazırladığı “tarife yumurtlayan tavuk” reklamının, en iyi televizyon ve radyo reklam yayını dalında, şirketin Akbank’la birlikte düzenlediği “tüketici kredisi-SMS kampanyası”nın, en iyi mobil reklam dalında ve 22 Mayıs 2007’de kullanıma sunduğu “turkcell-im benim”in de, en iyi mobil sosyal paylaşım servisi dalında finale katılmaya hak kazandığı kaydedildi.

Yarışmada ödüllerin, 12 Şubat 2008 tarihinde Barcelona National Palace’da, 2008 GSM Dünya Kongresi kapsamında gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacağı belirtildi. Açıklamada ayrıca, Turkcell’in geçen sene de “turkcell-im geldi sıkıntı gitti” adlı reklamla, “en iyi televizyon ve radyo reklam yayını” ödülünü aldığı ifade edildi.

Kaynak: Hürriyet