Turkcell beyliğini kurdu

Turkcell, İşler Güçler ekibinin yer aldığı yeni kampanyası Turkcell'lioğulları ile teknolojiyi yüzyıllar öncesine taşıyor.

04.02.2013 - 10:59 | MediaCat

Turkcell beyliğini kurdu
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Turkcell, yeni kampanyası ‘Turkcell’lioğulları’nı Conrad Otel’de düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu.

Anadolu’daki hayali Turkcell’lioğulları Beyliği’nin hikâyelerini anlatan reklam kampanyasında ‘İşler Güçler’ dizisi ekibinden Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, 80’ler dizisi karakterlerinden Ayşe Tolga ve Moğollar grubundan Cahit Berkay yer alıyor.

‘Eskiden cep telefonu olsaydı ne olurdu’ sorusunun cevaplarını mizahi bir şekilde işleyen kampanyada Turkcell teknolojilerinin hayatı nasıl kolaylaştırdığı vurgulanıyor.  ‘Üç cihanda dört çeken beylik’ sloganıyla öne çıkan kampanyaların ilkinde Turkcell’lioğulları beyliğinin karakterleri tanıtılıyor. Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi tarafından hazırlanan kampanyada prodüksiyon Böcek Yapım’a ait. Reklam filminin yönetmeni ise birçok sinema filminin yönetmenliğini de üstlenen Ömer Faruk Sorak.

Kampanyayla ilgili açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Turkcell’lioğulları ile Turkcell’in bugün sunduğu ürün ve hizmetleri hayatın daha yalın olduğu bambaşka bir döneme taşıyarak insanların hayatında nasıl fark yarattıklarını vurgulamayı amaçladıklarını söyledi. Açıkhava, sinema mecralarının yanı sıra sosyal medyada da yer alacak kampanyalar yıl boyunca yeni hikâyelerle devam edecek.

[youtube]http://youtu.be/hcvg5fYzYrA[/youtube]

 

Banu Öğüt