Turkcell’de yeni genel müdür yardımcısı

Turkcell’de 9 Nisan 2008 tarihi itibariyle...

08.04.2008 - 17:39 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

‘Kurumsal İletişim ve İlişkiler’ grubunun oluşturulduğu Turkcell’de, Koray Öztürkler grubun Genel Müdür Yardımcılığı’na 9 Nisan 2008 tarihi itibariyle Koray Öztürkler atandı.

Öztürkler, Turkcell’in basın, yatırımcılar ve kamuoyu nezdinde stratejisi ile uyumlu iletişim faaliyetlerini yürüterek kurumsal itibarın geliştirilmesinin yanı sıra Avrupa Birliği ile Sivil Toplum Kuruluşları nezdinde gerekli işlerin yönetilmesi amacıyla oluşturulan “Kurumsal İletişim ve İlişkiler” fonksiyonel grubundan sorumlu olacak.

Johnson C. Smith Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu olan Koray Öztürkler, Mercer Üniversitesi’nde MBA yaptı. Profesyonel iş hayatına ABD’de başlayan Öztürkler, 1990-1994 yılları arasında Accenture Consulting’de telekomünikasyon sektöründe danışmanlık, 1994-1998 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda Değişim Programı Direktörlüğü görevlerini üstlendi. 1998 yılında Yurtdışı İş Geliştirme Direktörü olarak Turkcell bünyesine katılan Koray Öztürkler, 2002 yılından bu yana Yatırımcı İlişkilerinden Sorumlu Bölüm Başkanı olarak görevini sürdürüyordu.