Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany Bahçeşehir Üniversitesi’nde

Sektörde uzman kişileri öğrencilerle buluşturan Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Seminerler Serisi son hız devam ediyor...

14.04.2009 - 10:26 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Sektörde uzman kişileri öğrencilerle buluşturan Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Seminerler Serisi son hız devam ediyor. “Future of convergence is now! (Yakınsamanın geleceği bugündür)” başlıklı seminerle Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany üniversitemize konuk oluyor. Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Sezer’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan seminerde Dr. Paul Doany, uzmanlığını Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri ile paylaşacak.

Telekomünikasyon sektörünün geleceği ile ilgili önemli tespitlerde bulunacak olan Dr. Paul Doany özellikle “yakınsama (convergence) kavramı” üzerinde duracak. Dr. Doany, telekom sektöründeki ses, veri ve görüntü gibi servislerin bütünleşerek tek bir platformdan sunulabilmesi olarak özetlenen yakınsama kavramı, yakınsama teknolojileri ve telekomünikasyon sektörünün geleceği ile ilgili önemli bilgiler aktarılacak.