TÜHİD’den genç iletişimcilere destek

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği(TÜHİD), iletişim fakültelerinin halkla ilişkiler bölümünde okuyan öğrencilerine...

01.11.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği(TÜHİD), iletişim fakültelerinin halkla ilişkiler bölümünde okuyan öğrencilerine “TÜHİD Genç İletişimci Destek Bursu” verecek. Üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerin eğitim masraflarına destek için verilen bursa başvurular, 1-22 Kasım tarihleri arasında TÜHİD’in web sitesinden yapılacak.

Halkla ilişkiler uzmanlarını bir çatı altında toplayarak meslek içi dayanışma sağlamak, mesleğin tanınması, yerleşmesi ve gelişmesi yolunda çalışmalar yapmak üzere otuz sekiz(38) yıldır faaliyet gösteren TÜHİD, “TÜHİD Genç İletişimci Destek Bursu” adı altında halkla ilişkiler öğrencileri için burs programı başlatıyor.

TÜHİD’in “TÜHİD Genç İletişimci Destek Bursu” vermesinin amacı birçok kurum kuruluş, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının, iletişim fakültesi öğrencilerine burs sağlamıyor olması. Buradan hareketle yola çıkan TÜHİD halkla ilişkiler öğrencilerine burs imkanı sunmaya karar verdi.

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, geleceğin iletişimini yönetecek gençlerin desteklenmesinin önemine vurgulayarak, diğer kurumları da daha fazla iletişim fakültesi öğrencisine ulaşmak ve burs sağlamak adına iş birliğine davet etti.

“TÜHİD Genç İletişimci Destek Bursu” hakkındaki detaylı bilgiler için www.tuhid.org ziyaret edebilirsiniz.