TÜBİSAD Bilişim Çözümleri Platformu’na tam destek

Türk Telekom ve Garanti Bankası, 13-15 Mart tarihlerinde WOW İstanbul Yeşilköy’de yapılacak olan TÜBİSAD Bilişim Çözümleri Platformu’nun ana sponsorları oldu.

29.02.2008 - 15:50 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türk Telekom ve Garanti Bankası, 13-15 Mart tarihlerinde WOW İstanbul Yeşilköy’de yapılacak olan TÜBİSAD Bilişim Çözümleri Platformu’nun ana sponsorları oldu. Platform, en doğru bilişim çözümlerini, bu çözümlere ihtiyaç duyan ve hedefi kazanmak olan firmalarla buluşturacak.

TÜBİSAD (Bilişim Sanayicileri Derneği) tarafından 13-15 Mart tarihlerinde WOW İstanbul Yeşilköy’de “Bilişim Çözümleri Platformu” adıyla yapılacak platformun ana sponsorları belli oldu. Türk Telekom ve Garanti Bankası’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek platform, en doğru bilişim çözümlerini, bu çözümlere ihtiyaç duyan ve hedefi kazanmak olan firmalarla buluşturacak; katılımcılara, işlerini geliştirme ve dünyaya açılma konusunda teknolojiden nasıl yararlanabileceklerini gösterecek.

ABİGEM, TÜBİDER ve YASAD tarafından desteklenen platformun diğer sponsorları Avea, Bilge Adam, Datateknik, Ericsson, HP, Likom Yazılım, Logo, Microsoft, Netsis, Siemens, Turkcell, İnternet İK sponsoru Yenibiris.com, medya sponsorları ise Hürriyet e.yaşam, Hürriyet, ITPRO, Kobi Efor, NTV, NTVMSNBC olarak sıralanıyor.

Geleneksel olarak her yıl düzenlenecek TÜBİSAD Bilişim Çözümleri Platformu, farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve büyümeyi hedefleyen pek çok firmanın hem ihtiyaçlarını ifade etmelerini, hem de bunlara yönelik teknoloji çözümlerini bulmalarını sağlayacak. Türkiye’nin ilk “içeriği onaylı” etkinliği olarak gösterilen platformda ziyaretçilere yalnızca çözüm sunulmasını garanti altına almak amacıyla, tüm standların içeriği, özel bir kurul tarafından değerlendirilecek.

TÜBİSAD Bilişim Çözümleri Platformu hakkında ayrıntılı bilgi için, www.cozumplatformu.com adresi ziyaret edilebilir.