Transformerlar İstanbul’a geliyor

Transformers’ın kahraman robotları Optimus Prime ve Bumblebee, 1 Temmuz'da vizyona girecek olan "Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü" öncesinde İstanbul’u dolaşacak.

30.05.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Transformers’ın kahraman robotları Optimus Prime ve Bumblebee, 1 Temmuz’da vizyona girecek olan "Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü" öncesinde İstanbul’u dolaşacak.

Transformerlar 4-5 Haziran’da Cevahir Alışveriş Merkezi’nde; 6-12 Haziran tarihleri arasında Capitol’de; 17-18 Haziran’da Tepe Nautilus’ta; 19 Haziran’da Caddebostan sahilde; 24-25-26 Haziran’da İçerenköy Carrefour’da; 29 Haziran-2 Temmuz arası Kanyon’da, 3 Temmuz’da ise Beylikdüzü Migros’ta olacaklar.

Transformers’ın üçüncü ve son filmi, 1 Temmuz 2011’de tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de vizyona giriyor. Maceranın 3 boyutlu ilk filmi olan “Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü”’ne geri sayımın başladığı Haziran ayında, Transformers dünyasının sevilen karakterleri Optimus Prime ve Bumblebee İstanbul’a geliyor.

Türk Telekom’un çocuk portalı TT Çocuk işbirliğiyle düzenlenen buluşmada, çocuklar kahraman robotlarla bir araya gelecekler.