Tipeez’den 1 milyon üye şerefine parti

Çocuk ve gençlik sitesi Tipeez.com, 1 milyon üyeye ulaştı. Bu başarıyı kutlamak için özel bir parti düzenleyen www.tipeez.com, site üyeleriyle bir araya geldi.

13.09.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Çocuk ve gençlik sitesi Tipeez.com, 1 milyon üyeye ulaştı. Bu başarıyı kutlamak için özel bir parti düzenleyen www.tipeez.com, site üyeleriyle bir araya geldi. 9 Eylül’de Hürriyet’in Gümüşsuyu’ndaki binasında yapılan kutlamalara, Tipeez üyesi çocuklar velileri ile birlikte katılarak eğlenceli saatler geçirdi. Partiye gelemeyenler için portalın sanal dünyasında düzenlenen online parti de canlı olarak barkovizyondan hep birlikte izlendi, böylece sanal ve gerçek dünya birleştirildi.

Tipeez’in sanal dünyasındaki üyelerini ilk kez yüz yüze bir araya getiren partide çocuklarla doğaçlama Tipeez tiyatrosu, Twister turnuvası, profesyonel eğitmenler eşliğinde oyun hamuruyla yaratıcılık çalışması gibi etkinlikler, hediyeli yarışmalar yapıldı. Özel Tipeez pastasının kesildiği partinin sonunda katılan çocuklara hediyeler verildi.

Tipeez.com Genel Müdürü Haymi Behar, Tipeez’in 1 milyon üyeye ulaşmasından büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Tipeez.com’u hayata geçireli 1,5 yıl oldu. Bu kadar kısa sürede 1 milyon üyeye ulaşmak büyük bir başarı. Türkiye’de 15 yaş altında 2 milyon internet kullanıcı bulunuyor ve biz 1 milyon üye sayısıyla, Türkiye’deki her 2 çocuktan 1’inin Tipeez.com üyesi olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklara bilinçli internet kullanımı öğreten, güvenli ve eğlenceli bir şekilde internette vakit geçirmelerini sağlayan bir platform olarak başarımızdan gurur duyuyoruz” dedi.