Ticaretin çözüm rehberi Vodafone’dan

Vodafone, işlerini büyütmek isteyen ancak bunun için reklam ve tanıtım bütçesi ayıramayan

03.12.2007 - 14:23 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Vodafone, işlerini büyütmek isteyen ancak bunun için reklam ve tanıtım bütçesi ayıramayan küçük ve orta ölçekli firmaların yeni müşteri bulma ihtiyacına www.kirmizisayfalar.com ile gerçek bir çözüm sunuyor. Vodafone’un Kırmızı Sayfalar’ı sayesinde, KOBİ’ler artık ürün ve servislerini ücretsiz olarak internet üzerinden tanıtabiliyor…


Vodafone’dan firmalara ücretsiz tanıtım fırsatı www.kirmizisayfalar.com ’da…

Vodafone, ticaret hayatını zenginleştirmek isteyen küçük ve orta ölçekteki firmalar ile çözüm sağlayanları interaktif bir platform olan Kırmızı Sayfalar’da buluşturuyor. Firmalar, Kırmızı Sayfalar’la ürünlerinin ve servislerinin tanıtımını, resim, link, video gibi farklı özellikler ekleyerek daha çekici hale getirebiliyorlar. Reklam, girişimcilik, ithalat/ihracat, bayilik ve diğer ilgilerini çekebilecek konularla ilgili güncel bilgileri bilgi bankasından takip edebiliyorlar. Ayrıca kampanyalarını tanıtabiliyor, kampanyaları ile ilgili kendi belirledikleri SMS metnini, ilgilenen kullanıcılara ücretsiz olarak gönderebiliyorlar.

Kırmızı Sayfalar’da, 13 ana kategori ve 60’ın üzerinde alt kategori bazından firma sınıflandırması, 81 il ve ilçe bazında firma dağılımı, kullanıcıların kolay ulaşımı için anahtar kelime seçimi, firma ürün / servislerinin video ve resimleri, kullanıcı deneyimlerini paylaşmak için yorum alanı ve firmaların yaptığı en son kampanyalar bulunuyor.


“Kırmızı Sayfalar Kitapçığı”

26 Kasım’da hizmet vermeye başlayan Kırmızı Sayfalar’a Aralık 2007 sonuna kadar yapılan şirket kayıtları baz alınarak, “Kırmızı Sayfalar Kitapçığı” da bastırılacak. Kayıtlı firmaların kendilerini ve ürün/servislerini ücretsiz olarak tanıtma imkanı bulacağı bu kitapçık, Vodafone’un satış kanallarında ve diğer mecralarda ücretsiz olarak tüketicilere dağıtılacak. Ayrıca kayıt olmak veya kitapçığa ulaşmak için, Vodafone kullanıcısı olma zorunluluğu da aranmıyor.


Üye olmak da ücretsiz

Kırmızı Sayfalar sayesinde, küçük ve orta ölçekli işletmeler reklam ve tanıtım faaliyetlerinde bulunarak, müşteri sayılarını artırabilecek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartabilecek, müşterileriyle sürekli iletişimde olarak, yenilikler hakkında haberdar edebilecek, onların yorumlarına ulaşabilecek ve işlerini büyütebilmek için yakın sektörlerde faaliyet gösteren diğer firmalarla çeşitli işbirliklerini başlatabilecek. Bu arada Kırmızı Sayfalar’a isteyen herkes ücretsiz üye olabiliyor.

Daha ayrıntılı bilgiye, www.vodafone.com.tr ve www.kirmizisayfalar.com adresinden, Vodaofone Kurumsal Satış Noktaları’ndan veya 0 542 444 7005’ten ulaşılabiliyor.