THY’nin Shop&Miles kredi kartı ihalesi sonuçlandı

THY’nin tek resmi kredi kartı olarak kullanılan Shop&Miles...

02.09.2008 - 17:24 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Garanti Bankası ve Türk Hava Yolları’nın (THY) Özel Yolcu Programı Miles&Smiles arasında bulunan, uçakla sık seyahat edenlerin ihtiyaçlarına yönelik Shop&Miles ortaklığı, yenilenen anlaşma şartları gereğince 2011 yılına kadar uzatıldı. Buna göre, halen THY’nin tek resmi kredi kartı olarak kullanılan Shop&Miles, yine Garanti Bankası tarafından sunulmaya devam edecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan THY İş Geliştirme Başkanı Dr. Haşmet Gökırmak, Türk Hava Yolları’nın Star Alliance’a katılımı sonrasında Miles&Smiles programının daha da güçlendiğini belirtti. Gökırmak, “Miles&Smiles üyelerine birliğe dahil 21 havayoluyla dünyanın 965 noktasına yapılan uçuşlardan mil kazanma ve ödül bilet alma olanağı sağlandı. Miles&Smiles programı, yeni projeler, yeni ortaklıklar ve işbirlikleriyle hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Shop&Miles için yapılan yeni ihale şartları da, bu yeniliklere paralel olarak daha fazla seçenekli hizmet sunacak şekilde tasarlandı. Garanti Bankası’nın işbirliğiyle yürütülen Shop&Miles programından kazanılan 8 yıllık tecrübe ve yeni hizmet anlayışımızla, Miles&Smiles üyelerine daha zengin ve iyi hizmet sunacağız.” dedi.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge ise “Garanti, THY işbirliğiyle Türkiye’de bir ilke imza atarak, 8 yıl önce uçuş mili kazandırma özelliğine sahip kredi kartını kullanıma sunmuştu. Shop&Miles, geride bıraktığımız dönemde, bankamızın ve Türk Hava Yolları’nın çalışmalarıyla büyümeye, güçlenmeye devam etti. Bugün adı prestijle özdeşleşen Shop&Miles markası, sahip olduğu özelliklerle uçakla sık seyahat edenlerin ilk tercihi haline geldi. Shop&Miles’ın öncü ve lider konumunu, önümüzdeki dönemde yeni ve sürpriz özelliklerle güçlendireceğiz. Bu süprizlerden ilki ise American Express ayrıcalıklarıyla Shop&Miles programını birleştirmek olacak.” dedi.