Tellcom iletişim ajanslarını seçti

Tellcom, yeni dönem iletişim çalışmalarında hizmet verecek stratejik iletişim danışmanlığı ve reklâm ajansını seçti...

11.07.2008 - 16:34 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Tellcom yeni dönem iletişim çalışmalarında; stratejik iletişim danışmanlığında Mese İletişim Danışmanlığı, reklâm faaliyetlerinde ise Ajans Ultra ile çalışacak.

Türkiye’nin genç ve yenilikçi telekom operatörü Tellcom, yeni dönem iletişim çalışmalarında hizmet verecek stratejik iletişim danışmanlığı ve reklâm ajansını seçti. Tellcom bundan böyle, halkla ilişkiler ve etkinlik yönetiminde Mese İletişim Danışmanlığı, reklâm faaliyetlerinde ise Ajans Ultra ile çalışacak.

1991 yılında kurulan ve halkla ilişkiler sektörünün en deneyimli firmalarından biri olan Mese İletişim’in hizmet verdiği diğer müşteriler arasında; Turkcell, Philip Morris, Global Bilgi, Turkkule, Motorola, Alkim, Dema Group, Yapı Kredi Koray, Kalyon Otel, Sarper İçecek (Beylerbeyi Rakı), Özel Sporcular Derneği ve Pera Thai yer alıyor.

1979 yılından bu yana reklâm ve iletişim hizmeti veren Ajans Ultra ise ulusal ve uluslar arası arenada kazandığı ödüllerle tanınıyor. Ajans Ultra’nın müşteri portföyünde; Bankalararası Kart Merkezi (BKM), Ciner Dergi Grubu, İdaş, Koç Holding, Mey İçki, Vakko, The Coca-Cola Company ve Ülker bulunuyor.