Teknosa Kart ile teknolojide kazanma devri

Teknoloji alışverişinin vazgeçilmez adresi Teknosa, Teknosa Kart ile tüketicilere...

29.08.2008 - 14:02 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Teknoloji alışverişinin vazgeçilmez adresi Teknosa, Teknosa Kart ile tüketicilere kazançlı alışveriş olanağı sunan bir ilke imza attı.

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, teknoloji alışverişlerinde cazip ve avantajlı teklifler sunan bir ilke Teknosa Kart ile imza atıyor.

Teknosa Kart, kişiye özel ekstra indirim, dönemsel kampanyalardan herkesten önce haberdar olma, hediyeler, doğum günü ve diğer özel günlerde sürpriz indirim ve kampanya fırsatları ile teknoloji severlere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Teknosa Kart sahipleri için hazırlanan ilk kampanya, 16-24 Ağustos tarihlerinde gerçekleşiyor. Kampanya kapsamında teknoloji tutkunlarını sürpriz hediyeleri ile birlikte Dijital Fotoğraf Makinesi Fujifilm Finepix S5800’de yüzde 10, Philips’in yepyeni modeli Xenium Champion cep telefonunda yüzde 5 indirim imkanı bekliyor. Ayrıca nakit ödeme yapanlar Philips Xenium Champion’a ekstra bir indirimle 180 YTL’ye sahip olabiliyor.

Teknosa müşterileri Teknosa Kart’a tüm Teknosa mağazalarından ulaşabilecekleri başvuru formlarını doldurarak sahip olabiliyor ve kartın avantajlarından anında yararlanma fırsatını yakalıyor.