Teknosa dizüstünde rekor kırdı

Teknosa 2007 yılında yaklaşık 30 bin adetle en fazla...

05.05.2008 - 14:48 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Teknosa 2007 yılında yaklaşık 30 bin adetle en fazla Toshiba markalı dizüstü bilgisayar satışı yapan teknoloji perakendecisi oldu

Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa, 2007 yılında en fazla Toshiba dizüstü bilgisayar satışı gerçekleştiren teknoloji perakendecisi oldu. Yaygın mağaza zinciri, geniş ürün gamı, ödeme kolaylıkları ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen teknoloji mağazası olan Teknosa, 2007 yılında toplam 29.809 adet Toshiba dizüstü bilgisayar satışı gerçekleştirdi.

Teknosa Tedarik Zinciri Direktörü Bülent İnel konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Toshiba’nın en önemli tedarikçilerden biri olduğunu kaydederek “2007 yılında 30 bine yakın Toshiba dizüstü bilgisayar satışı yaparak rekor kırdık. 2007 yılı boyunca gerçekleştirilen kampanyaların da satışlarda büyük etkisi oldu. Yeni model Toshiba dizüstü bilgisayarlar ilk kez Teknosa mağazasında satışa sunuldu. Her zaman olduğu gibi dizüstü bilgisayar alırken de tüketicilerimiz cazip kampanyalarımız ve hizmetlerimiz dolayısıyla bizi tercih etti” dedi.