Taze Fikir ve Akıllı İşler güçlerini birleştirdi

Sağlık iletişim ajanslarından Tazefikir ile sağlık dışı reklamcılıkta faaliyet gösteren Akıllı İşler; güçlerini birleştirdi.

18.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Sağlık iletişim ajanslarından Tazefikir ile sağlık dışı reklamcılıkta faaliyet gösteren Akıllı İşler; güçlerini birleştirdi.

Bu birleşme ile birlikte; sadece sağlık alanında değil, tüm sektörlerde faaliyet gösteren yepyeni bir tam hizmet ajansı doğdu.

Reklam ajansı faaliyetini Tazefikir adı altında sürdürecek olan grup, Akıllı İşler olarak doğrudan pazarlama/satış ve experience marketing alanlarında hizmet veriyor.

Tazefikir’in mevcut müşteri portföyü; ilaç sektöründe hizmet veren sağlık kurumlarından Abbott, AİFD, Astra Zeneca, Bayer, BMS, Celgene, Fresenius Kabi, Meda, Novartis, Roche, Sandoz, UCB Pharma; medikal dışında ise BP Gaz, Siemens, Logo Yazılım, Turkuazoo, Pal Süd (Azerbaycan), Pal Dad (Azerbaycan), Millenium Bank, Ünite Bilgi Teknolojileri, Massey Ferguson, Casio, Camel, Pierre Cardin, Puma, Harley Davidson ve Bulova saatlerinin Türkiye Distribütörü Ersa A.Ş., Citibank’ın sigorta partneri CiV Hayat Sigorta, İMKB, Okan Üniversitesi ve Okan Eğitim Kurumları oldu.