Tavuk Dünyası’na yeni pazarlama direktörü

Markanın yeni pazarlama direktörü belli oldu.

06.10.2017 - 13:49 | MediaCat

Tavuk Dünyası'na yeni pazarlama direktörü
13
paylaşım
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+
Nedir?

Tavuk Dünyası’nda pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu. Buna göre, Tavuk Dünyası‘nda pazarlama direktörlüğü görevine Filiz Bekik atandı.

Kariyerine 2001 yılında Unikom’da üretim ve kalite kontrol sistemlerinin analizini üstlenerek başlayan Filiz Bekik, sonrasında KoçSistem Stratejik Pazarlama Departmanı’nda Proje Asistanı olarak görev aldı.

Filiz Bekik kariyerine 2001 yılında Unikom’da (Unilever&Komili) üretim ve kalite kontrol sistemlerinin analizini üstlenerek başladı. Sonrasında KoçSistem Stratejik Pazarlama Departmanı’nda Proje Asistanı olarak görev aldı. 2002 – 2004 yılları arasında İTÜ İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliği Programı’nda Araştırma Asistanı olarak çalışan Filiz Bekik, 2004 yılında Ülker’de Kek Kategorisi Marka Müdürü Asistanı olarak çalıştı. Kariyerini Ülker bünyesinde sırasıyla Bisküvi Kategorisi Marka Müdürü ve Shopper Marketing Müdürü görevleriyle sürdüren Bekik, Chicco’nun Pazarlama Müdürü olarak Artsana’ya katıldı.  Ekim 2014’ten itibaren Carter’s & OshKosh B’Gosh Baby Apparel ekibinde yer alan ve her iki markanın da Dijital ve Pazarlama Müdürlüğü’nü yürüten Filiz Bekik, Temmuz 2017’den bu yana Tavuk Dünyası Pazarlama Direktörü olarak görev alıyor.