Tansaş anneleri, çocuklar için giysi bağış kampanyasında buluşuyor

Bugüne kadar tüketicisi ile el ele vererek toplumsal dayanışmaya öncülük eden Tansaş, yeni bir sosyal sorumluluk projesi ile yine büyük bir kampanyaya başlıyor...

26.03.2008 - 10:54 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Bugüne kadar tüketicisi ile el ele vererek toplumsal dayanışmaya öncülük eden Tansaş, yeni bir sosyal sorumluluk projesi ile yine büyük bir kampanyaya başlıyor. Prima, Alo ve Orkid markalarıyla işbirliğine giden Tansaş, 61 mağazasına yerleştirdiği bağış kutularıyla tüm Tansaş annelerini 6 Mart – 27 Nisan tarihleri arasında bebek ve çocuk giysilerini bağışlamaya davet ediyor.

Tüketicileri ve iş ortaklarıyla birlikte hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle, duyarlı tüketicilerle ihtiyaç sahipleri arasında kuvvetli bir dayanışma köprüsü olan Tansaş, yine örnek bir kampanyaya imza atıyor. “Bebekler büyür giysileri küçülür” kampanyasıyla Prima, Alo ve Orkid markaları ile işbirliğine giden Tansaş, yaklaşık iki ay boyunca mağazalarında çocuk ve bebek giysilerinin bağışlarını kabul edecek.

Türkiye’deki 61 mağazasına 6 Mart – 27 Nisan tarihleri arasında özel bağış kutuları yerleştirecek olan Tansaş, hızla büyüyen bebeklerinin giysilerini değerlendirmek isteyen Tansaş annelerinin kullanılabilir durumdaki çocuk ve bebek giysileri bağışını kabul edecek.


Giysiler, eğitim kitapçıklarıyla birlikte dağılacak

Tansaş müşterileri 8 hafta boyunca 0–10 yaş bebek ve çocuk kıyafetlerini bu kutulara bağışlayabilecekler. Toplanan bebek ve çocuk giysileri Alo ile yıkandıktan sonra tasnif edilerek dağıtıma hazır hale getirilecek. Hazırlanan giysiler, Prima ve Orkid’in hazırladığı eğitim kitapçıklarıyla beraber Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) vasıtasıyla Mayıs ve Haziran aylarında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Tüketiciler için daima en güvenilir ‘komşu’ olmayı başarmış olan Tansaş’ın bu anlamlı kampanyasına bebek ve çocukların sağlıklı gelişimini destekleyen bebek bezi markası Prima, ‘Süper Anne’lerin markası Alo ile özellikle kız çocukların sürekli gelişimine destek veren Orkid markaları da destek veriyor.

“Bebekler büyür giysileri küçülür” kampanyasına katılan mağazaların listesini ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgileri www.tansas.com.tr‘de bulabilirsiniz.


Bilgi için:

LOBBY Halkla İlişkiler – Ece Ekşioğlu
Tel: (212) 284 63 63 –(533) 595 05 89