Sütaş Soylu ve Cengiz Danışmanlık ile çalışacak

Sütaş, ana sponsoru olduğu CowParade İstanbul projesinin iletişiminde Soylu ve Cengiz Danışmanlık ile çalışma kararı aldı.

14.06.2007 - 13:52 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Sütaş, ana sponsoru olduğu CowParade İstanbul projesinin iletişiminde Soylu ve Cengiz Danışmanlık ile çalışma kararı aldı.

Soylu ve Cengiz Danışmanlık, dünyanın en büyük açık hava sanat etkinliği olan CowParade’nin İstanbul etkinliğinin, ana sponsoru olan Sütaş adına iletişim danışmanlığını üstlendi. Etkinliğin ana sponsoru olan Sütaş ile iletişim danışmanlığı anlaşmasına imza atan Soylu ve Cengiz Danışmanlık; firmaya sponsorluk yönetimi, organizasyon yönetimi, basın ve halkla ilişkiler hizmeti veriyor.

Dünyanın en büyük açık hava sanat etkinliği olan CowParade; Paris, New York, Monako, Moskova, Sydney, Tokyo, Londra gibi dünyanın 54 büyük şehrinden sonra 01 Ağustos – 31 Ekim 2007 tarihleri arasında Sütaş’ın ana sponsorluğu ile İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Şehrin en hareketli caddelerinde sergilenecek olan, sanatçılar, ünlüler ve öğrenciler tarafından tasarlanan inek heykelleri, şehirde 12 hafta boyunca sihirli bir atmosfer yaşatacak.

2000 yılında kurulan Soylu ve Cengiz Danışmanlık; müşteri portföyündeki Temsa, Teknosa ve Praktiker’e kurumsal iletişim danışmanlığı, marka ve medya iletişimi, organizasyon yönetimi ve sosyal sorumluluk projesi yönetimi alanlarında hizmet veriyor.