SunExpress 20. yılında logosunu yeniledi

Türk sivil havacılığı ve turizm sektöründe 20. yılı geride bırakan SunExpress, gelecek 20 yıla, şirketin yeni kurumsal kimliğini temsil eden renkleri ve logosunu...

03.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Türk sivil havacılığı ve turizm sektöründe 20. yılı geride bırakan SunExpress, gelecek 20 yıla, şirketin yeni kurumsal kimliğini temsil eden renkleri ve logosunu taşıyan, Boeing’den satın aldığı 6 adet 737-800 uçağının ilkiyle merhaba dedi.

SunExpress 20. kuruluş yıldönümünü, 1 Mayıs’ta, kurulduğu ve ilk uçuşunu gerçekleştirdiği Antalya’da büyük bir şölenle kutladı. SunExpress şölende; logo, kurumsal renkler, uçak boyası, üniformalar ve bütün görsel malzemelerin yeniden tasarlandığı yeni kurumsal kimliğini ilk kez kamuoyuyla paylaşırken, müşterilerine değer katacak ve hizmet kalitesini yükseltecek birçok yeni uygulamayı da tanıttı.

SunExpress; check-in işlemlerinden uçağa binişe, kabin ekibinin üniformalarından yemek ikramına kadar yolcusuyla karşılaştığı her alanda sunduğu tüm hizmetlerin niteliğini ve kalitesini geliştirdi, yeniledi. SunExpress ayrıca, “çocuk kulübü” konseptiyle hazırladığı küçük yolcularına yönelik yeni hizmet paketinin duyurusunu yaparken, 2010 yılı içinde “Müşteri Sadakat Programı”na başlayacağını da açıkladı.