Ströer- Kentvizyon’dan yeni bir görüntüleme teknolojisi: Boom-in

Kampanyanın yayınlandığı reklam ünitelerinin bulunduğu noktalardan herhangi biri tıklandığında asım adedi ve adres sınıfı bilgilerine ulaşılabiliyor.

29.09.2012 - 13:49 | MediaCat

5
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ströer-Kentvizyon, reklamverenlere ve ajanslara, açıkhava kampanyalarını online olarak harita üzerinden takip edebilme imkanı sunuyor.  İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da devreye giren Boom-in sistemiyle firmalar, yayınlanan açıkhava kampanyalarını http://boom-in.stroer.com.tr adresinden izleyebiliyorlar.

Özel görüntüleme teknolojisi Boom-in’e, Ströer-Kentvizyon’un verdiği ID ve şifrelerle giriş yapılabiliyor; sistem üzerinden kampanyanın yayınlandığı reklam ünitelerine, bölgeler, caddeler, sokaklar gibi bilgilere kolayca ulaşılabiliyor.

Reklamveren ve ajanslar, Boom-in ile 4 büyük ilde yer alan Ströer Kentvizyon’un tüm CLP, Billboard, Megalight gibi reklam ünitelerinin kesinleşmiş rezervasyonlarını ileriye dönük olarak Google haritaları üzerinde sokak detayında görüntüleyebiliyor. Kampanyanın yayınlandığı reklam ünitelerinin bulunduğu noktalardan herhangi biri tıklandığında seçilen adresteki asım adedi ve adres sınıfı bilgilerine ulaşılabiliyor. Boom-in sayesinde reklamverenler ve ajanslar açıkhava kampanyalarına internet üzerinden diledikleri zaman erişerek izleyebilecek.